Skriňové nadstavby

Skriňové nadstavby rozdeľujeme podľa druhu prepravovaného tovaru na :
 

  • ľahké prachotesné ( preprava elektroniky, kobercov, baleného tovaru a iné )

  • izotermické ( pekárenské nadstavby )

  • chladiarenské ( potraviny vyžadujúce sústavné chladenie +5 °C až 0°C )

  • mraziarenské ( preprava mrazených výrobkov 0°C až – 18°C )

     Naša spoločnosť je montážnym a servisným strediskom skriňových nadstavieb

                            

                

Ľahká prachotesná skriňová nadstavba

  • panely skriňovej nadstavby sú z hliníkových plechov, ktoré sú spájané vertikálnymi omega profilmi bez viditeľnosti nitov na vonkajšej strane stien. Interiér skrine je upravovaný podľa požiadaviek zákazníkov s ohľadom na prepravovaný materiál. Rošt a podlaha sa navrhuje podľa celkovej hmotnosti vozidla. Štandardné je vyhovenie zadných dvojkrídlových dverí s tyčovými uzávermi, respektívne s vnútornými osadenými uzávermi. Doplnkové vyhotovenie bočné dvere, zadné roletové dvere , zadné hydraulické čelo v hornej časti klapka a iné rôzne možné kombinácie.

Izotermická skriňová nadstavba

  • Strecha, steny skriňovej nadstavby sú zo sendvičových panelov Al + polyuretán + Al alebo sklolaminát + polyuretán + sklolaminát. Podlaha je neizolovaná. Vybavenie interiéru podľa požiadavky. Štandardne zadný dverový portál nerezový , zadné dvojkrídlové dvere. Doplnková výbava bočné dvere, resp. celý bok rolovací - mestský rozvoz, hydraulické čelo a pod.

Chladiarenská skriňová nadstavba

  • Strecha, steny skriňovej nadstavby sú zo sendvičových panelov, podlahový diel je taktiež zo sendvičového panelu , v ktorom sú zapenené priečniky , podlaha je liata protišmyková. Zadný portál je nerezový so zadnými dvojkrídlovými dverami s nerezovými pántami a s nerezovými tyčovými uzávermi. Vybavenie interiéru v spodnej časti Al okopový plech, po bokoch môžu byť prichytené vyväzovacie lišty. Za príplatok sú bočné dvere jedno alebo dvojkrídlové, respektívne posuvné.

Mraziarenská skriňová nadstavba

  • do -18°C sendvičové panely so zapenenými výstuhami a ostatné technické riešenie detto ako u chladiarenských nadstavieb. Pri mraziarenských sa vozidlo môže špeciálne upraviť na prevoz mäsa vo vise. tj. v streche sú zapenené výstuhy pre uchytenie systému koľajníc pre háky – mäso vo vise.